Urządzenia

Lady-Comp Basic

Autor:

Lady-Comp Basic: prosta i wygodna kontrola Twojej płodności.

Basic to podstawowa wersja modelu Lady-Comp, która posiada najważniejszą funkcję urządzeń - czyli wskazywanie faz płodności oraz owulacji ze skutecznością 99,5%!

Stosując Lady-Comp Basic i wykorzystując jego sprawdzone oprogramowanie możesz osiągnąć cel antykoncepcyjny bez ingerencji w swój organizm i bez żadnych skutków ubocznych. Współczynnik Pearla Lady-Comp Basic wynosi tylko 0,5! To taka sama wartość jak skuteczność antykoncepcji hormonalnej i wkładek.

Rozważasz zakup? Zapraszamy.

Dodatkowo masz możliwość przeprowadzenia analizy swojego cyklu na wykresie, który wydrukujesz na swoim domowym komputerze. Dzięki temu możesz dowiedzieć się bardzo wiele o swojej płodności, zdrowiu i swoim organiźmie, a wykres możesz zabrać do swojego ginekologa. Dobry lekarz na podstawie wykresu potrafi zidentyfikować ewentualne problemy hormonalne.

Model Basic wszedł na rynek w styczniu 2015 roku. Jest on odpowiedzią na wysoce efektywne urządzenie diagnostyczne w przystepnej cenie, które rozpoznaje fazy płodności w cyklu. Model ten uplasował się pomiędzy najprostszym Pearly, a najpopularniejszym na rynku światowym komputerem cyklu Lady-Comp. Posiada on wszelkie funkcje niezbędne do osiągnięcia celu antykoncepcyjnego, wyznacza owulację i wksazuje fazy płodności, a przy tym zachowuje skuteczność jak Lady-Comp.

Komputer cyklu za pomocą trzech różnych kolorów wskazuje, w jakiej fazie płodności cyklu znajduje się uzytkowniczka, i tak:

  • zielona lampka - oznacza dni niepłodne,
  • czerwona lampka - oznacza dni płodne,
  • czerwona migająca lampka - oznacza owulację,
  • żółta lampka - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych.

Lady-Comp Basic kupuję

#
Jeżeli chcesz się dowiedzieć czym jest Lady-Comp to otwórz i pobierz nasz materiał informacyjny. W 10 sekund dostaniesz zastrzyk niezbędnych informacji o tym, czym jest, dla kogo jest, jak działa, itp. Lady-Comp?
#

Pytania i konsultacje

Biuro

Biuro:
91 464 56 04

Aleksandra Demiańczyk

Ola:
509 970 222

Justyna

Justyna:
514 338 440

Krzysztof Michaluk

Krzysztof:
508 180 360

Chcesz wiedzieć

Zobacz stronę
o planowaniu ciąży

PLANOWANIE CIĄŻY