Planowanie ciąży

Jak Lady-Comp Baby wspiera starania

Autor:

Kiedy starasz się o dziecko ważna jest skuteczność. Starania w nieodpowiednim momencie nie mogą skończyć się sukcesem! Tylko Lady-Comp Baby umożliwia domowy monitoring cyklu - idealnie dokładnie wskazując owulację i określając całą fazę płodną (trafność 99,5%).

Obecnie problemy z zapłodnieniem występują coraz częściej. To stresujący problem. Leczenie problemów z płodnością jest drogie i krępujące. Nie wszyscy jednak wiedzą, że popełniany jest podstawowy błąd - próby poczęcia podejmowane są w nieodpowiednim momencie.

Aby mogło dojść do zapłodnienia uwolniona komórka jajowa musi spotkać na swojej drodze jednego plemnik, który się z nią połączy. Aby się to stało komórka jajowa i plemnik muszą się zetknąć w tym samym czasie w tym samym miejscu (drogach rodnych kobiety). Jeżeli plemnik będzie tam dużo za wcześnie, to może nie doczekać na wędrówkę komórki jajowej. Jeżeli będzie tam za późno, to komórka jajowa obumrze. A zatem odpowiedni okres "działań" ma znaczenie pierwszorzędne. Czas na zapłodnienie komórki jajowej to tylko 24 godziny (szacunkowo), czas życia plemnika to maksymalnie 5 dni. Jeżeli dodamy do tego spadającą jakość nasienia spowodowaną czynnikami środowiskowymi oraz fakt, że owulacja może występować np. co drugi cykl, to okazuje się, że szanse na zapłodnienie w jednym cyklu są na prawdę niewielkie.

Oczywiście można temu zaradzić monitorując kobiecy cykl. Jednym z rozwiązań jest monitoring usg, wymagający przeprowadzania codziennie badania ultrasonograficznego. Jest to drogie (koszt jednego badania to około 100 zł) i uciążliwe postępowanie, wymagające spędzania wielu godzin w poczekalni poradni lekarskiej. Inną znaną i bardzo skuteczną metodą jest obserwacja zmian temperatury organizmu kobiety. To naturalny symptom płodności, który wymaga jednak dużej wiedzy i dokładnego pomiaru temperatury. Prowadzenie tego "na własną rękę" jest obarczone dużym błędem (stąd też niska skuteczność antykoncepcyjna tych metod).

Doskonałym rozwiązaniem, znacznie podnoszącym skuteczność starań o dziecko, jest Lady-Comp baby. Jest to niemieckie urządzenie diagnostyczne, którego zadaniem jest komputerowa analiza zmian temperatury bazowej organizmu użytkowniczki. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami. Dzięki wykorzystaniu jednoznacznego symptomu występowania owulacji jakim jest wzrost temperatury bazowej organizmu urządzenie z precyzją 99,5% wskazuje kiedy kobieca komórka jajowa jest gotowa do zapłodnienia. Co więcej, dzięki specjalnemu oprogramowaniu urządzenie wskazuje całą fazę płodną, czyli okres w którym może dojść do zapłodnienia.

Dla par starających się o dziecko producent Lady-Comp baby przygotował dodatkowe udogodnienie - prognozę płci dziecka. Z prawdopodobieństwem ponad 70% urządzenie wskazuje w którym momencie cyklu zapłodnienie komórki jajowej przyniesie efekt narodzin danej płci dziecka.

Najważniejsze! Jeżeli w Waszym związku starania o dziecko nie kończą się oczekiwanym sukcesem nie rozpoczynaj od razu terapii, nie daj się namówić na leczenie hormonalne lub inne metody zapłodnienia. Zastanów się, czy Wasze starania były prowadzone wtedy, kiedy trzeba! Wspomóżcie starania korzystając z Lady-Comp Baby! To pierwszy krok w pomocy na drodze do narodzin dziecka.

Pytania i konsultacje

Biuro

Biuro:
91 464 56 04

Aleksandra Demiańczyk

Ola:
509 970 222

Justyna

Justyna:
514 338 440

Krzysztof Michaluk

Krzysztof:
508 180 360

Planujesz dziecko?

Zobacz stronę
o antykoncepcji

ANTYKONCEPCJA