Urządzenia

Lady-Comp Baby

Autor:

Jedyny komputer cyklu wspomagający starania o dziecko. Twoja pierwsza pomoc w problemach z płodnością.

Komputer cyklu Lady-Comp baby to urządzenie diagnostyczne, które pokazuje Ci kiedy jesteś płodna. Wskazuje również owulację, a zatem moment, kiedy komórka jajowa może zostać zapłodniona. Faza płodna składa się z owulacji oraz przeżywalności plemnika, która wynosi około 5 dni, dlatego też komputer cyklu pokazuje cały ten okres. Dzięki Lady-Comp Baby dokładnie wiesz kiedy możesz zajść w ciążę i właśnie wtedy należy wzmocnić wasze starania. Lady-Comp Baby myli się tylko w 0,5%, więc wskazanie płdności jest niemal doskonałe.

Rozważasz zakup? Zapraszamy!

Działanie urządzenia opiera się na metodzie termicznej (codziennym pomiarze temperatury) oraz bazie danych ponad miliona cykli kobiet z całego świata, wspomaganych wysoką technologią oprogramowania. To wszystko pozwala na wykonanie indywidualnej analizy cyklu dla każdej użytkowniczki. Komputer cyklu Lady-Comp Baby monitoruje Twój cykl, identyfikuje zmiany w Twoim organiźmie i dzieki temu diagnozuje płodność.

Lady-Comp baby jest nieocenioną pomocą w planowaniu ciąży, może wskazać prognozowaną datę owulacji z wyprzedzeniem i obliczyć najlepszy czas na poczęcie, co ma ogromne znaczenie w przypadku par, które z różnych względów (np. praca związana z częstymi wyjazdami) nie są codziennie razem.

Zanim zaczniesz odwiedzisz lekarza lub rozpoczniesz medycznie wspierać proces zapłodnienia, może warto być pewną, że wiesz KIEDY jesteś płodna i czy wasze starania są w odpowiednim momencie. Jeżeli spóźnisz się ze swoim partnerem nawet o jeden dzień, a owulacja się skończy, wasze działania będą nieskuteczne. Upewnij się, czy na pewno wiesz kiedy Twoja płodność osiąga maksimum i wykorzystaj tą wiedzę w celu poczęcia dziecka.

Komputer cyklu za pomocą trzech różnych kolorów wskazuje, w jakiej fazie płodności cyklu znajduje się uzytkowniczka, i tak:

  • zielona lampka - oznacza dni niepłodne,
  • czerwona lampka - oznacza dni płodne,
  • czerwona migająca lampka - oznacza owulację,
  • żółta lampka - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych.

Lady-Comp Baby może stanowić również skuteczną formę antykoncepcji, która w zdrowy i ekologiczny sposób będzie Ci służyć przez wiele lat jako sprawdzona alternatywa dla konwencjonalnych metod.

Uwaga: na skutek niewłaściwego użytkowania, braków pomiarów, zmian fizjologicznych w organizmie wskazania urządzenia mogą okresowo różnić się od stanu faktycznego.

Lady-Comp Baby kupuję

#
#
Jeżeli chcesz się dowiedzieć czym jest Lady-Comp to otwórz i pobierz nasz materiał informacyjny. W 10 sekund dostaniesz zastrzyk niezbędnych informacji o tym, czym jest, dla kogo jest, jak działa, itp. Lady-Comp?

Pytania i konsultacje

Biuro

Biuro:
91 464 56 04

Aleksandra Demiańczyk

Ola:
509 970 222

Justyna

Justyna:
514 338 440

Krzysztof Michaluk

Krzysztof:
508 180 360

Chcesz wiedzieć

Zobacz stronę
o planowaniu ciąży

PLANOWANIE CIĄŻY