Urządzenia

Lady-Comp

Autor:

Lady-Comp - najpopularniejszy komputer cyklu na świecie!

Lady-Comp to najważniejszy nasz model. Jest to najpopularniejszy i najbardziej rozpoznwany komputer cyklu na świecie. Jest skuteczny jak pigułka antykoncepcyjna, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i może być stosowany jako alternatywa dla antykoncepcji hormonalnej.

Lady-Comp to nowa metoda określania płodności, to antykoncepcja bez pigułki, którą możesz stosować bez obawy o swoje zdrowie. Wszystko co musisz robić to mierzyć temperaturę i stosować się do wskazań urządzenia w postaci kolorowych lampek. Jeżeli przestrzegasz tych reguł, to ze skutecznością rzędu 99,5% możesz cieszyć się życiem seksualnym w trakcie fazy niepłodnej niemal BEZ żadnego ryzyka.

Rozważasz zakup? Zapraszamy!

Komputer cyklu Lady-Comp to profesjonalne urządzenie diagnostyczne do domowego zastsowania, które wprowadza technologię XXI wieku do określania Twojej płodności. Udoskonalana od ponad 30 lat metoda rozpoznawania płodności stosowana w Lady-Comp przeszła już wiele badań. Ostatnie dwie publikacje naukowe zostały oparte na danych pochodzących od polskich użytkowniczek. W 2010 i w 2016 roku opublikowane zostały w Ginekologii Polskiej, oficjalnym miesięczniku Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, wyniki przeprowadzonych badań. Wykazano w nich, że prawidłowe stosowanie Lady-Comp umożliwia osiągniecie celu antykoncepcyjnego ze skutecznością mierzoną współczynnikiem Pearl'a rzędu 0,5. Oznacza to, że diagnoza płodności jest prawidłowa 99,5 razy na 100. Trudno znaleźć lepszą skuteczność wśród metod antykoncecji, która na dodatek nie będzie miała wpływu na organizm ludzki.

Lady-Comp to niewiątpliwie ekologiczna i prozdrowotna diagnostyka cyklu, która może być stosowana jako forma antykoncepcji. Dzięki niej możliwe jest ograniczanie stosowania jakichkolwiek zabezpieczeń przed nieplanowaną ciążą jedynie do fazy płodnej cyklu i owulacji. Po co przyjmować tabletki antykoncepcyjne przez cały cykl, skoro możliwość zajścia w ciążę ogranicza się do około 8 dni? Po co stosować prezerwatywy w całym cyklu, skoro są one potrzebne tylko przez kilka dni? Należy zabezpieczać się TYLKO wtedy, kiedy jest to konieczne, a to właśnie umożliwia Lady-Comp.

Komputer cyklu za pomocą trzech różnych kolorów wskazuje, w jakiej fazie płodności cyklu znajduje się uzytkowniczka, i tak:

  • zielona lampka - oznacza dni niepłodne,
  • czerwona lampka - oznacza dni płodne,
  • czerwona migająca lampka - oznacza owulację,
  • żółta lampka - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych.

Uwaga: na skutek niewłaściwego użytkowania, braków pomiarów, zmian fizjologicznych w organizmie wskazania urządzenia mogą okresowo różnić się od stanu faktycznego.

http://sklep.ladycomp.pl/?5,lady-comp

#
#
Jeżeli chcesz się dowiedzieć czym jest Lady-Comp to otwórz i pobierz nasz materiał informacyjny. W 10 sekund dostaniesz zastrzyk niezbędnych informacji o tym, czym jest, dla kogo jest, jak działa, itp. Lady-Comp?

Pytania i konsultacje

Biuro

Biuro:
91 464 56 04

Aleksandra Demiańczyk

Ola:
509 970 222

Justyna

Justyna:
514 338 440

Krzysztof Michaluk

Krzysztof:
508 180 360

Chcesz wiedzieć

Zobacz stronę
o planowaniu ciąży

PLANOWANIE CIĄŻY