Urządzenia

Pearly

Autor:

Pearly najmniejszy na rynku komputer cyklu! Mały ale o wielkich możliwościach!

Małe ale inteligentne urządzenie diagnozujące Twój cykl stanowi nowoczesną alternatywę dla znanych Ci dotychczas metod antykoncepcji. Jest całkowicie ekologiczne i bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Posiada pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a jego dotychczasowe użytkowniczki brały udział już w dwóch badaniach nad skutecznością antykoncepcyjną komputerów cyklu. W najnowszym badaniu Pearly miało skuteczność 99,5%! Dzięki niemu możesz świadomie i bezpiecznie kierować swoim życiem seksualnym.

Komputer cyklu Pearly został stworzony z myślą o kobietach chcących żyć zgodnie ze swoim ciałem i naturą, dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Jest idealnym sposobem na antykoncepcję.

Rozważasz zakup? Zapraszamy!

Skuteczność Pearly na poziomie 99,5% potwierdzają badania. Jedyne co musisz zrobić to codzienne po przebudzeniu zmierzyć temperaturę, a urządzenie wskaże owulację, dni płodne i niepłodne.

Pearly - jest dla kobiet takich jak Ty!

Aby móc cieszyć się skutecznością komputera wystarczy systematycznie dokonywać pomiaru temperatury, zaraz po przebudzeniu. Wbudowany zegar z budzikiem pomoże nie przeoczyć tego momentu. Urządzenie ma wbudowany limit czasowy na pomiar, co pozwala na wykonanie go w łącznym 6 godzinnym przedziale czasowym.

Dostępność danych z[poziomu ekranu w urządzeniu wynosi 99 dni daje to możliwość wprowadzenia minionych miesiączek oraz pozwala przeglądać i analizować dane o cyklach do 99 dni wstecz.

Pearly już od pierwszego pomiaru pokazuje wiarygodny wynik płodności, a po 2-3 cyklach nauki, zielonych wskazań jest coraz więcej:)

Informacje odnośnie wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu, w którym się znajdujesz i wprowadzonej miesiączce znajdują się na ekranie wyświetlacza.

Komputer cyklu za pomocą trzech różnych kolorów wskazuje, w jakiej fazie płodności cyklu znajduje się użytkowniczka, i tak:

  • zielona lampka/ekran - oznacza dni niepłodne,
  • czerwona lampka/ekran - oznacza dni płodne,
  • czerwona migająca lampka - oznacza owulację,
  • żółta lampka/ekran - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych.

Jeśli zajdziesz w ciążę urządzenie poinformuje Cię o tym po 18 dniu po owulacji poprzez jednoczesne świecenie się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego oraz różowego ekranu (wskazania ciąży mogą wystąpić później jeśli były pominięte pomiary lub temperatura jest niestabilna). Natomiast cykle bezowulacyjne sygnalizowane są za pomocą czerwonego wskaźnika.

Pearly zasilany jest baterią AAA, którą wymienia użytkowniczka samodzielnie - to nowość w Pearly! W komplecie jest bateria AAA.

Druga nowość w Pearly to możliwość zgrania danych na swój komputer, tak jak działa to w Lady-Comp. Otrzymujemy finalnie plik PDF z wszystkimi zapamiętanymi danymi. :)

Kolejna nowinka to możliwość zaznaczania współżycia w postaci serduszka ♥ oraz standard Bluetooth do transferu danych do aplikacji. Aplikacja wkrótce będzie dostępna.

Uwaga: na skutek niewłaściwego użytkowania, braków pomiarów, zmian fizjologicznych w organizmie wskazania urządzenia mogą okresowo różnić się od stanu faktycznego.

#
#
Jeżeli chcesz się dowiedzieć czym jest Lady-Comp to otwórz i pobierz nasz materiał informacyjny. W 10 sekund dostaniesz zastrzyk niezbędnych informacji o tym, czym jest, dla kogo jest, jak działa, itp. Lady-Comp?

Pytania i konsultacje

Biuro

Biuro:
91 464 56 04

Aleksandra Demiańczyk

Ola:
509 970 222

Justyna

Justyna:
514 338 440

Krzysztof Michaluk

Krzysztof:
508 180 360

Chcesz wiedzieć

Zobacz stronę
o planowaniu ciąży

PLANOWANIE CIĄŻY