Wybierz model odpowiedni dla Ciebie!

Poznaj gamę modeli komputerów cyklu.

 • PEARLY

  PEARLY

  Nowy, ulepszony Pearly to kieszonkowy komputer cyklu - najmniejszy i najlżejszy na rynku. Stanowi skuteczną alternatywę dla innych znanych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczny i bezpieczny (skuteczność 99,5%), posiada pozytywną opinię PTG. Dzięki niemu świadomie i bezpiecznie pokierujesz swoim życiem seksualnym.

  1.399,00 zł

  KUPUJĘ > POZNAJ SZCZEGÓŁY

 • Lady-Comp Basic

  Lady-Comp Basic

  Lady-Comp basic to łatwy w użytkowaniu komputer cyklu, pełniący jednocześnie rolę doskonałej i naturalnej formy antykoncepcji. Z powodzeniem i wysoką skutecznością zastąpi pigułki, wkładki i inne metody antykoncepcyjne. Możesz podłączyć go do komputera i dokonać szczegółowej analizy swoich danych.

  1.650,00 zł

  KUPUJĘ > POZNAJ SZCZEGÓŁY

 • LADY-COMP

  LADY-COMP

  Lady-Comp jest komputerem cyklu, który stanowi doskonałą alternatywę dla innych form zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą. To nasz najważniejszy model. Zawiera wszystko, co jest potrzebne do skutecznego diagnozowania płodności. Współczynnik Pearl'a wynoszący 0,5 gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  1.899,00 zł

  KUPUJĘ > POZNAJ SZCZEGÓŁY

 • LADY-COMP Baby

  LADY-COMP Baby

  Lady-Comp baby to komputer cyklu przeznaczony dla kobiet starających się o dziecko. Posiada wiele funkcji niezbędnych w diagnostyce cyklu. Prognozuje i wyznacza owulację, szczegółowo analizuje cykl, a dodatkowo informuje o możliwej ciąży, wyznacza datę porodu oraz prognozuje płeć dziecka..

  2.350,00 zł

  KUPUJĘ > POZNAJ SZCZEGÓŁY

 • Cechy wspólne urządzeń

  Cechy wspólne urządzeń

  Skuteczność 99,5%

  Wszystkie komputery cyklu Lady-Comp i Pearly funkcjonują w oparciu o tą samą zasadę działania, posiadają to samo oprogramowanie i tak samo dokładny sensor. Dlatego też wszystkie mają skuteczność 99,5%!

 • Czym różnią się urządzenia?

  Czym różnią się urządzenia?

  Zasilanie

  Pearly i Lady-Comp Basic posiadają te same funkcje. Jednak Pearly ma wbudowaną baterię o żywotności około 2-3 lat, wymienianą w serwisie a Lady-Comp basic, tak jak wszystkie Lady-Compy, działa na 2 doładowywalne akumulatory AAA.

 • Czym różnią się urządzenia?

  Czym różnią się urządzenia?

  Wydruk danych

  Pearly pozawala na wydruk danych tylko w serwisie. Wszystkie Lady-Compy, pozwalają natomiast na wydruk z wykorzystaniem domowej drukarki i komputera, bezpośrednio przez użytkowniczkę. W szybki i prosty sposób możesz dokonać analizy cyklu i przedstawić wykres np. swojemu lekarzowi.

 • Czym różnią się urządzenia?

  Czym różnią się urządzenia?

  Statystyka cyklu

  Lady-Comp jest wzbogacony w stosunku do niższych modeli o statystykę cyklu, która obejmuje informacje o ilości zapamiętanych cykli, długości cyklu, zakresie owulacji, skoku temperatury po owulacji, długości fazy lutealnej oraz o cyklach bezowulacyjnych.


 • Czym różnią się urządzenia?

  Czym różnią się urządzenia?

  Diagnostyka cyklu

  Lady-Comp baby posiada funkcje Lady-Comp rozszerzone o diagnostykę cyklu w zakresie wskazanie cykli z niewydolnością ciałka żółtego. Jako jedyny Lady-Comp baby pozwala na wprowadzanie współżycia, wskazanie daty poczęcia i porodu oraz planowanie płci dziecka.

Najważniejsze fakty

Skuteczność 99,5%

Potwierdzona skuteczność

Lady-Comp i Pearly zostały już dwukrotnie sprawdzone w Polsce. W najnowszej publikacji udowodniono ich dokładność na poziomie 99,5%. Artykuł prezentujący badanie dotyczące określenia skuteczności komputerów cyklu Lady-Comp, Pearly oraz Daysy opublikowała Ginekologia Polska 12/2016.

Opinia

Stanowisko Zespołu Ekspertów

Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly uzyskały w dniu 14 grudnia 2010 roku stanowisko Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Podpisany przez ośmiu profesorów ginekologii dokument wskazuje, że Lady-Comp to najlepsze urządzenie w swojej klasie.

Opinie użytkowniczek

Opinie użytkowniczek

Nasze komputery cyklu są użytkowane przez coraz większą liczbę zadowolonych kobiet. Poznajcie ich zdanie na temat zmiany metody zabezpieczenia na komputery cyklu Lady-Comp i Pearly. Sprawdźcie ich recencje na naszym profilu na Facebook.

komputer cyklu

Doświadczenie i jakość

Komputery cyklu Lady-Comp są produkowane przez niemiecką firmę VE Valley Electronics GmbH już od ponad 30 lat! Niemiecka jakość i dokładność oraz najwyższy poziom wiedzy z zakresu fizjologii i sztucznej inteligencji są gwarancją skuteczności funkcjonowania komputerów cyklu Lady-Comp.

Planujesz dziecko?

Zobacz stronę
o planowaniu ciąży!

CZYTAJ DALEJ >

Cenisz bezpieczeństwo?

Zobacz stronę
o antykoncepcji!

CZYTAJ DALEJ >