Urządzenia

Pearly

Autor:

Pearly najmniejszy na rynku komputer cyklu! Mały ale o wielkich możliwościach!

Małe ale inteligentne urządzenie diagnozujące Twój cykl stanowi nowoczesną alternatywę dla znanych Ci dotychczas metod antykoncepcji. Jest całkowicie ekologiczne i bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Posiada pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a jego dotychczasowe użytkowniczki brały udział już w dwóch badaniach nad skutecznością antykoncepcyjną komputerów cyklu. W najnowszym badaniu Pearly miało skuteczność 99,5%! Dzięki niemu możesz świadomie i bezpiecznie kierować swoim życiem seksualnym.

Komputer cyklu Pearly został stworzony z myślą o kobietach chcących żyć zgodnie ze swoim ciałem i naturą, dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Jest idealnym sposobem na antykoncepcję.

Rozważasz zakup? Zapraszamy!

Skuteczność Pearly na poziomie 99,5% potwierdzają badania. Jedyne co musisz zrobić to codzienne po przebudzeniu zmierzyć temperaturę, a urządzenie wskaże owulację, dni płodne i niepłodne.

Pearly - jest dla kobiet takich jak Ty!

Aby móc cieszyć się skutecznością komputera wystarczy systematycznie dokonywać pomiaru temperatury, zaraz po przebudzeniu. Wbudowany zegar z budzikiem pomoże nie przeoczyć tego momentu. Urządzenie ma wbudowany limit czasowy na pomiar, co pozwala na wykonanie go w łącznym 6 godzinnym przedziale czasowym.

Dostępność danych w urządzeniu wynosi 99 dni daje to możliwość wprowadzenia minionych miesiączek oraz pozwala przeglądać i analizować dane o cyklach do 99 dni wstecz.

Pearly już od pierwszego pomiaru pokazuje wiarygodny wynik płodności, a po 2-3 cyklach nauki, zielonych wskazań jest coraz więcej:)

Informacje odnośnie wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu, w którym się znajdujesz i wprowadzonej miesiączce znajdują się na ekranie wyświetlacza.

Komputer cyklu za pomocą trzech różnych kolorów wskazuje, w jakiej fazie płodności cyklu znajduje się uzytkowniczka, i tak:

  • zielona lampka - oznacza dni niepłodne,
  • czerwona lampka - oznacza dni płodne,
  • czerwona migająca lampka - oznacza owulację,
  • żółta lampka - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych.

Jeśli zajdziesz w ciążę urządzenie poinformuje Cię o tym po 18 dniu po owulacji poprzez jednoczesne świecenie się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego (wskazania ciąży moga wystąpić później jeśli były pominięte pomiary lub temperatura jest niestabilna). Natomiast cykle bezowulacyjne sygnalizowane są za pomocą czerwonego wskaźnika.

Pearly zasilany jest baterią, która wymaga wymiany średnio co 2-3 lata.

Wymiany nalezy dokonać w serwisie. W przypadku konieczności wymiany baterii na wyświetlaczu urządzenia pojawi się komunikat BA09 do BA00.

Uwaga: na skutek niewłaściwego użytkowania, braków pomiarów, zmian fizjologicznych w organizmie wskazania urządzenia mogą okresowo różnić się od stanu faktycznego.

#
Jak pokazują najnowsze badania antykoncepcja hormonalna zwiększa zachorowalność na raka o 38 proc.! Jak tego uniknąć? Jak zredukować ryzyko nowotworu zachowując jednocześnie najwyższe zabezpieczenie antykoncepcyjne przeczytacie poniżej.
#
Jak działa antykoncepcja przy zastosowaniu Lady-Comp? Czy w świecie dzisiejszej antykoncepcji hormonalnej, takie rozwiązanie może być skuteczne? Metody antykoncepcyjne są różne, jest w nich miejsce również dla Lady-Comp.

Pytania i konsultacje

Biuro

Biuro:
91 464 56 04

Aleksandra Demiańczyk

Ola:
509 970 222

Justyna

Justyna:
514 338 440

Krzysztof Michaluk

Krzysztof:
508 180 360

Chcesz wiedzieć

Zobacz stronę
o planowaniu ciąży

PLANOWANIE CIĄŻY