91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Antykoncepcja » Antykoncepcja

Antykoncepcja

Według światowej organizacji zdrowia (WHO) za antykoncepcje uznaje się tylko takie działanie, które nie wymaga od partnerów zaniechania współżycia. Jednak dla wielu z nas antykoncepcją jest każda metoda zapobiegająca zajściu w ciążę. Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly można nazwać urządzeniami do antykoncepcji, gdyż zapobiegają nieplanowanej ciąży poprzez wskazywanie dni, niepłodnych w cyklu kobiety, w czasie których mimo współżycia nie może dojść do zapłodnienia. Natomiast w trakcie dni płodnych, a w całym cyklu jest ich tylko kilka, należy zabezpieczyć się w inny sposób lub zaniechać współżycia. Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly wpływają na regulację poczęć bez ingerencji z zewnątrz, bez hormonów, bez środków ubocznych, w bezpieczny i naturalny sposób.

Nowoczesna antykoncepcja cechuje się brakiem jakichkolwiek skutków ubocznych, wysoką skutecznością i łatwością w stosowaniu. Wybierają ją kobiety świadome swojego ciała i zagrożeń płynących ze stosowania tradycyjnych metod.

 

Świadomość przy wyborze antykoncepcji to troska o swoje ciało i umiejętność wykorzystania natury do kreowania własnej przyszłości to podejmowanie odpowiedzialnych decyzji i wykorzystywanie zdobyczy techniki do własnych potrzeb. Dlatego powstały takie urządzenia jak komputery cyklu, ułatwiają one diagnozowanie płodności, a dzięki precyzyjnym wskazaniom pomagają świadomie podjąć decyzję o poczęciu. Świadomość swojego ciała przejawia się również w systematyczności i umiejętności posługiwania się urządzeniem, które doskonale monitoruje zmiany zachodzące w organizmie, uczy wyciągania wniosków z naturalnych symptomów płodności, jednoznacznie analizowanych przez komputer cyklu.


Przeczytaj także:

Medal 10 lat w Polsce
Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
JustynaJustyna:514 338 440
Magdalena KornasMagda:535 020 314
KrzysztofKrzysztof:508 180 360
OlaOla:509 970 222

Pytania? Zostaw swój e-mail bądź telefon, a nasz ekspert skontaktuje się z tobą.