91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Produkty » Pearly

Pearly

Pearly jest kieszonkową wersją doskonałej jakości komputerów cyklu Lady Comp.
Inteligentne urządzenie niewielkich rozmiarów będące alternatywą dla konwencjonalnych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczne i bezpieczne posiadające pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dzięki niemu możesz świadomie i bezpiecznie kierować swoim życiem seksualnym.
Skuteczność Pearly na poziomie 99,36% potwierdzają badania kliniczne. Jedyne co musisz zrobić to codzienne po przebudzeniu zmierzyć temperaturę a urządzenie wskaże owulację, dni płodne i niepłodne.

Komputer cyklu Pearly został stworzony z myślą o kobietach chcących żyć zgodnie ze swoim ciałem i naturą, dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Jest idealnym sposobem na antykoncepcje.

Dla kobiet takich jak Ty!


Płodność użytkowniczki jest wskazywana za pomocą trzech kolorów:


Zielony - niepłodny
Czerwony - płodny
Żółty - wskazuje czas nauki, dostosowania, lub brakujący pomiar temperatury

Owulacja - zaznaczona jest za pomocą strzałki migającej na czerwonym kolorze.

PearlyDostępność danych w urządzeniu wynosi 99 dni daje to możliwość wprowadzenia minionych miesiączek oraz pozwala przeglądać i analizować dane o cyklach do 99 dni wstecz. Aby móc cieszyć się skutecznością komputera wystarczy systematycznie dokonywać pomiaru temperatury, zaraz po przebudzeniu. Wbudowany zegar z budzikiem pomoże nie przeoczyć tego momentu. Urządzenie ma wbudowany limit czasowy na pomiar, co pozwala na wykonanie go w łącznym 6 godzinnym przedziale czasowym.

 

Pearly już od pierwszego pomiaru pokazuje wiarygodny wynik płodności, a po 2-3 cyklach nauki, zielonych wskazań jest coraz więcej:)Informacje odnośnie wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu w którym się znajdujesz i wprowadzonej miesiączce znajdują się na ekranie wyświetlacza.

Jeśli zajdziesz w ciążę urządzenie poinformuje Cię o tym w 18 dniu po owulacji poprzez jednoczesne świecenie się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego. Natomiast cykle bezowulacyjne sygnalizowane są za pomocą czerwonego wskaźnika

Pearly zasilany jest baterią, która wymaga wymiany średnio co 2-3 lata wymiany nalezy dokonać w serwisie koszt całkowity to 50 zł. W przypadku konieczności wymiany baterii na wyświetlaczu urządzenia pojawi się komunikat BA09 do BA00

Dane o Twoich cyklach, można wydrukować i przeanalizować.
Z uwagi na to, że urządzenie jest sprzętem medycznym w obu przypadkach należy wysłać je do dystrybutora.
Więcej informacji na temat działania komputerów cyklu można znaleźć w artykule:

Jak stosować Pearly i Lady-Comp?

Razem z urządzeniem Pearly otrzymujesz:

  • etui
  • instrukcję obsługi w języku polskim
  • kartę gwarancyjną.
  •  

Cena: 1299 zł

 

Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie kraju
Zobacz także Porównanie Pearly, Lady-Comp basic, Lady-Comp, Lady-Comp baby

Aby dokonać zakupu prosimy złożyć zamówienie poprzez FORMULARZ SZYBKIEGO ZAMÓWIENIA, bądź skontaktować się z jednym z naszych dystrybutorów


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
Magdalena KornasMagda:535 020 314
KrzysztofKrzysztof:508 180 360