91 46 45 604
MENU
Inne tematy
Lady Comp » Antykoncepcja » Antykoncepcja

Antykoncepcja

 • Nowoczesna antykoncepcja to Lady-Comp
  Lady-Comp to zdrowa i skuteczna antykoncepcja dla każdej kobiety - sprawdź dlaczego to właśnie jej potrzebujesz
  sprawdź...
 • Baby-Comp - znacznie więcej niż nowoczesna antykoncepcja
  Baby-Comp - pomaga zajść w ciążę, monitoruje cykl, wyznacza owulację i fazę płodną - sprawdź skąd bierze się jego skuteczność
  sprawdź...
 • Nowoczesna antykoncepcja to Pearly
  Mały komputer cyklu określa Twoją płodność z dokładnością 99,3% i zmieści się w każdej damskiej torebce
  sprawdź czy pasuje do Twojej
 
Komputery cyklu jako metoda nowoczesnej antykoncepcji
Antykoncepcja w swoim zamyśle ma nie dopuszczać do zapłodnienia komórki jajowej przez plemnik. Obecnie sposobów na antykoncepcję jest wiele a każdy z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Zupełnym przełomem w zapobieganiu nieplanowanej ciąży są nowoczesne i bezpieczne dla użytkowniczki komputery cyklu Lady-Comp i Pearly, które precyzyjnie wskazują okresy płodne i niepłodne w cyklu kobiety, a dodatkowo nie powodują żadnych skutków ubocznych. W dniach niepłodnych można bezpiecznie współżyć, bez obaw o nieplanowaną ciążę , natomiast we wskazanych dniach płodnych należy dodatkowo się zabezpieczyć, bądź zachować wstrzemięźliwość.
Cechy nowoczesnej antykoncepcji
Nowoczesność to rozwój, to postęp i dążenie do doskonałości. Nowoczesna kobieta świadomie i odpowiedzialnie podejmuje decyzje. Wybierając antykoncepcję kieruje się własnym bezpieczeństwem, skutecznością i komfortem w stosowaniu danej metody. Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly wykorzystują inteligentne oprogramowanie, które uczy się kobiecego cyklu i bezbłędnie wskazuje dni płodne, niepłodne oraz owulację pozwalając kobiecie samej decydować o swoim życiu.

nowoczesna-antykoncepcjaNowoczesna antykoncepcja to przede wszystkim najwyższa skuteczność (99,36%) potwierdzona badaniami i brak jakichkolwiek skutków ubocznych, brak ingerencji w delikatny organizm, to kontrola płodności i wolność wyboru o jakiej jeszcze niedawno można było tylko pomarzyć.

Obecnie kobiety są coraz bardziej świadome zagrożeń jakie niesie za sobą tradycyjna antykoncepcja. Nie chcą stale przyjmować hormonów, walczyć z nadwagą, cellulitem, huśtawką nastroju i spadkiem libido. Wiedzą o zakrzepicy, zniszczonej wątrobie, zagrożeniu rakiem piersi, kłopotach z płodnością po długim okresie stosowania hormonów. Nie godzą się na to wszystko. Nie chcą ingerencji ciał obcych w organizm (wkładki wewnątrzmaciczne). Świadome, nowoczesne kobiety wybierają nowoczesną antykoncepcję - komputery cyklu Lady-Comp i Pearly zdrową, bezpieczną, spokojną i pewną przyszłość.

 

Komputer cyklu czyli antykoncepcja bez hormonów
Zasada działania komputerów cyklu Lady-Comp i Pearly (urządzenia medyczne) jest bardzo prosta i opiera się na znanej od dawna metodzie termicznej wspartej wbudowaną bazą danych zawierającą ponad 1 mln cykli kobiet – użytkowniczek i nowoczesnym modelem statystycznym. Urządzenia są inteligentne i uczą się funkcjonowania organizmu swojej użytkowniczki. Komputery cyklu są jedyną na rynku metodą antykoncepcji bez hormonów, ingerencji w organizm i skutków ubocznych o tak wysokiej skuteczności, potwierdzonej badaniami klinicznymi.

baby-compLady-Comp i Pearly są równie skuteczne przy nieregularnych cyklach, ponadto są przydatne przy diagnozie wielu schorzeń, gdyż posiadają tzw. poziom analizy cykli (Lady-Comp Lady-Comp baby), który ułatwia monitoring cyklu i pozwala na szybkie wykrycie nieprawidłowości, kontrolę stanu zdrowia i płodności.

Stosowanie antykoncepcji bez hormonów przy użyciu wybranego komputera cyklu zapewnia komfort współżycia, bez ryzyka nieplanowanej ciąży, oraz daje pełen obraz funkcjonowania kobiecego cyklu.

Komputery cyklu można zakupić bez recepty na naszej stronie internetowej, bądź w dobrej aptece (Gdzie kupić?).

Więcej o komputerach cyklu: Komputery cyklu


Przeczytaj także:

Infoboard Lady-Comp

Pytania i konsultacje
biuro:91 464 56 04
OlaOla:509 970 222
JustynaJustyna:514 338 440
Magdalena KornasMagda:535 020 314
KrzysztofKrzysztof:508 180 360